Kursy walut: 1 EUR = 4.69 PLN; 1 USD = 4.4 PLN [więcej...]
Darmowa bramka SMS
Język: polski english

Nasi partnerzy


TAITRA

TAITRA

TAITRA jest niedochodową organizacją na Tajwanie (sponsorowana przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe) promującą wymianę handlową z krajami na całym świecie. TAITRA posiada stronę www.taiwantrade.com.tw , która jest największą stroną B2B na Tajwanie. Taiwantrade to najbardziej efektywne narzędzie do nawiązania kontaktów handlowych z firmami tajwańskimi jak również sposób promocji własnej firmy na Tajwanie. Są tam również aktualne informacje na temat: statystyk, stawek celnych, produktów, wydarzeń na Tajwanie, linków do różnych stron WWW, różnych informacji biznesowych.
www.taiwantrade.com.tw


PAIiIZ

PAIiIZ Misją Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ) jest działanie na rzecz zwiększania napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do Polski, co przyczynia się do pobudzania krajowej gospodarki.  PAIiIZ zachęca inwestorów zagranicznych do lokowania kapitału w Polsce, jak również przeprowadza ich przez wszystkie niezbędne procedury administracyjne oraz prawne występujące w trakcie realizacji projektu inwestycyjnego. Ponadto Agencja kreuje pozytywny wizerunek Polski w świecie oraz promuje polskie produkty i usługi, co znacząco przyczynia się do wspierania wysiłków krajowych eksporterów.
www.paiiz.gov.pl


PARP

PARP Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest państwową osobą prawną utworzoną 01.01.2001 r. na bazie Polskiej Fundacji Promocji i Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw, która działała w latach 1995-2000. Agencja podlega Ministrowi Gospodarki.
www.parp.gov.pl


Russland Aktuell

Russland_aktuell Aktualne informacje z Rosji. Codziennie aktualizowane wiadomości ze świata polityki, gospodarki dostępne w języku niemieckim i rosyjskim.
www.aktuell.ru


H.R.K

PAIiIZ Portal Rynku Pracy HRK.PL funkcjonuje w sieci od połowy marca 2001 roku. Jego twórcą jest firma doradztwa personalnego HRK S.A. W skład portalu wchodzą system rekrutacyjny, adresowany do specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla oraz serwis informacyjny na temat rynku pracy. System rekrutacyjny stanowi platformę praktycznej, sprawnej i szybkiej komunikacji kandydatów i pracodawców. Przygotowany został specjalnie na rynek polski, stąd idealnie odpowiada na potrzeby polskich pracodawców. Z bazy korzystają zarówno pracodawcy, jak i konsultanci HRK S.A. Aktualizacja ofert odbywa się codziennie.
www.hrk.pl


Poland.gov.pl

Poland.gov.plOficjalna strona promocyjna Polski. Zawiera informacje na tematy: terytorium i ludność, historia, państwo i społeczeństwo, Polska na arenie międzynarodowej, gospodarka, kultura, nauka i media, sławni Polacy, obrazy Polski.
www.poland.gov.pl


Mazowieckia Izba Gospodarcza w Ciechanowie

logo mig Mazowiecka Izba Gospodarcza w Ciechanowie jest dobrowolną organizacją reprezentującą interesy zrzeszonych w niej podmiotów gospodarczych. Siedzibą Izby jest Ciechanów, a terenem działania od 1 stycznia 1999 roku województwo mazowieckie. Mazowiecka Izba Gospodarcza powstała 7 maja 1991 roku. Po trzyletniej przerwie reaktywowała działalność 22 stycznia 1994 roku. W tymże roku przystąpiła do Krajowej Izby Gospodarczej.
Członkami Izby mogą być przedsiębiorcy wpisani do stosownych ewidencji i rejestrów zgodnie z obowiązującym prawem o działalności gospodarczej oraz prowadzący działalność gospodarczą na terenie działania Izby, bez względu na formę organizacyjną, z wyjątkiem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą jako uboczne zajęcie zarobkowe.
www.mig.ciechanow.pl


Spedycje.pl

logo spedycje.pl Portal Spedycje.pl skierowany jest głównie do tych którzy swoje życie zawodowe związali z branżą spedycyjno-logistyczną. W serwisie zamieszczone są aktualne wydarzenia w branży, codzienny przegląd prasy i prawa, informacje techniczne i dane statystyczne dotyczące handlu zagranicznego; badania rynkowe, a także nowinki naukowe i projektowe; słowniki pojęć spedycyjno - logistycznych oraz produkty oferowane firmom z branży TSL (transport, spedycja, logistyka).
www.spedycje.pl


9sekund Sp. z o.o.

Strategią spółki 9sekund jest tworzenie grupy serwisów e-commerce wzajemnie się uzupełniających w najbardziej perspektywicznych segmentach rynku handlu internetowego.
9sekund Sp. z o.o. jest właścicielem serwisów takich jak: logo 9sekund


Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach

logo RIPH Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Gliwicach jest organizacją, która reprezentuje interesy gospodarcze zrzeszonych w niej firm członkowskich, inspiruje i wspiera ich wzajemną współpracę, nawiązuje kontakty zagraniczne, współpracuje z władzami i organami samorządu terytorialnego, propaguje nowoczesne formy działalności gospodarczej, a także udziela swym członkom pomocy w rozwiązywaniu problemów technicznych, ekonomicznych, organizacyjnych oraz prawnych związanych z podejmowaniem i prowadzeniem przez nich działalności gospodarczej.
www.riph.com.pl


Krakow For You

logo krakow4you.pl Krakow For You jest pierwszą w Krakowie firmą zajmującą sie profesjonalnym wynajmem apartamentów, która wyznaczyła nowy standard na krakowskim rynku, oparty o najwyższą jakość usług. W trosce o naszych Gości, ich komfort i wygode, wszystkie nasze mieszkania mieszczą sie w tzw. Apartment House®.

To nowoczesny system wynajmu apartamentów polegający na usytuowaniu mieszkan w jednym budynku wyposażonym w recepcje i ochrone. Daje to naszym Gościom gwarancje bezpieczenstwa i eliminuje wszelkie niedogodności, które napotkaa mogą klienci wynajmujący pojedyncze mieszkania, czesto w zaniedbanych kamienicach i towarzystwie niepewnych sąsiadów.
Krakow Apartments


Poland Transport

logo Poland Transport Katalog Poland Transport funkcjonuje w Internecie od końca 2007 roku. Serwis na łamach swojej witryny prezentuje najciekawsze polskie firmy transportowe, które specjalizują się w przewozach krajowych jak i międzynarodowych różnego rodzaju ładunków, poczynając od transportu drobnicowego, poprzez transport artykułów spożywczych, kończąc na transporcie ładunków nienormatywnych i ponadgabarytowych. Wszystkie prezentacje firm są dostępne w dziewięciu wersjach językowych, a odnaleźć je można za pomocą wbudowanej wyszukiwarki produktów i usług oraz tematycznego podziału na konkretne branże transportu. Z naszej bazy korzystają zarówno firmy zajmujące się wyszukiwaniem wolnych ładunków oraz wolnych pojazdów - tak zwana spedycja jak i wielu dynamicznych eksporterów z całego świata poszukujących transportu dla swoich produktów. Zapraszamy !
Poland Transport


Poland Export

logo Poland Transport Celem serwisu Poland Export jest promocja polskich eksporterów oraz innych przedsiębiorstw usługowych, których usługi mogą być przydatne podczas eksportu jak i ich działalność może być świadczona po za granicami Polski, co znacząco wpływa na rozwój polskiej gospodarki. Katalog Poland Export zachęca zagraniczne firmy do współpracy z polskimi producentami, hurtownikami oraz usługodawcami z różnych gałęzi branżowych. W tematycznym katalogu możemy znaleźć takie grupy branżowe jak: rolnictwo, hutnictwo, artykuły spożywcze, budownictwo, bielizna i odzież i wiele, wiele innych. Równocześnie zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki firm działającej w języku: polskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim, włoskim, portugalskim, hiszpańskim, szwedzkim oraz francuskim. Jednym słowem tworzymy pozytywny wizerunek polskich firm na rynkach zagranicznych.
Poland Export


www.samochody-specjalne.com.pl

logo samochody-specjalne.com.pl "Samochody Specjalne" to ogólnopolski miesięcznik prezentujący problematykę pojazdów użytkowych. Przedstawia ogólną sytuację oraz kierunki rozwoju krajowego rynku motoryzacyjnego. Jest źródłem wiedzy o targach i imprezach krajowych i zagranicznych.
Na stronie www.samochody-specjalne.com.pl dowiesz się wszystkiego na temat pojazdów ciężarowych, samochodów specjalnych i specjalizowanych, naczep, przyczep, samochodów dostawczych, autobusów i wielu, wielu innych.
www.samochody-specjalne.com.pl


Business With India

logo Business With India

Aparatura Rozdzielcza, Energia Odnawialna: Portal prowadzący działalność informacyjną oraz wiadomości handlowe, jest to zaufane źródło o wysokiej jakości treści, włącznie z wiadomościami handlowymi, bazami danych firm oraz nadchodzącymi możliwościami biznesowymi. Jest to miejsce ogromnych możliwości dla branż przemysłu i energii odnawialnej.
Business With IndiaJak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję